Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

 من خلال الخدمات التي تقدمها بنجاح منذ شركتنا وتطوير المنظمات المحلية، الذي يطبع اسم إنجازات كبيرة في المستويين الإقليمي والوطني، وساهم إلى حد كبير في الاقتصاد الوطني. هذا النجاح ومواردنا البشرية المؤهلة وراء تطوير علاقاتنا التجارية على أساس الثقة ويقع معرفتنا. ونحن في شراكة التي أقمناها مع جميع المؤسسات والثقة المتبادلة هي القيم الأكثر أهمية في فلسفة عملنا. في المستقبل لمواصلة علاقتنا قوية مبنية على الثقة مع جميع أصحاب المصلحة لدينا ستكون الجهود الأكثر أهمية. 

في جودة الدراسة والتحسين المستمر، وتهدف الشركة إلى تكريس نجاح الهيكل المؤسسي للISO 9001: 2000 لإدارة الجودة وتنفيذ النظام.

وبناء على خبرتنا الواسعة في القطاع أمس سمعنا فيما يتعلق البشر والبيئة، وتحقيق مستقبل اليوم وغدا، لكم، مشاريعنا الرائدة في قطاع البناء والتشييد يستعدون بيئات أكثر اتساعا. 

نحن متحمسون في عملنا في إطار هذا الفهم، وطريقة الحياة العصرية لشعبنا، مدينتنا وبلدنا في محاولة لتقديم النموذج الذي تم إجراء الموائل.

 

P.o Box. 27091 Safat 19171 - Kuwait
+908505576065 TR
bilgi@capitalplusgeneral.com
www.capitalplusgeneral.com © Copyright © 1987
X